URIAGE BARIEDERM маст за испукана кожа

маст за испукана кожа, наменета за рагади на брадавици, сува и испукана кожа која се лупи на раце и стапала

 

40гр

999 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.