URIAGE BARIEDERM ЗАШТИТНА МАСТ ЗА ИСПУКАНА КОЖА

Заштита на кожата на лицето и телото која е изложена на неповолни надворешни влијанија
• (вода, детергенти, студ)
• Поттикнува обновување на кожата
• Обновува и штити
• Без парабени,без парфеми, без сапуни , хипоалергени

428 ден

Дополнителни информации

Пакување (ml, l)

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.