URIAGE Bariesun 100 Extreme флуид spf 50 50мл

-Екстремно висока  фотопротекција за осетлива кожа, хиперзензитивност на изложеност на сонце, светол тен, флеки и изложеност на сонце по третмани за лице.

– Ултра удобна течна текстура, невидлива завршница и отпорна на вода.

-Интензивна заштита и хидратација.

985 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.