URIAGE Bariesun 50spf+ компактна пудра, темна 10гр

Bariesun 50spf+ компактна пудра лесно прилагодлива на тенот на лицето

-Висока заштита, за сите типови на кожа со минерален филтрирачки комклекс во комбинација со витамин Е и Ц и термална вода.

-Висока покривност и изедначување на тенот на кожата на лицето.

1,031 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.