URIAGE BARIÉSUN CREAM SPF50+ СО ПОДАРОК ТЕРМАЛНА ВОДА

Благодарение на комплексот за филтрирање со високи перформанси, кремот обезбедува многу висока заштита од сонце против УВА и УВБ зраците, слободните радикали и спречува сушење на кожата. Неговата лесна, безмасна и пријатно миризлива текстура гарантира ново уживање во употребата секој пат кога ќе се примени. Овој високофлуиден крем гарантира висока безбедност, висока толеранција и продира брзо до вашата кожа

720 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.