URIAGE Bariesun дневна тонирана крема 50spf+ светла нијанса

Bariesun дневна тонирана крема 50spf+, светла  нијанса лесно прилагодлива на тенот на лицето.

-Висока фотопротекција, оптимална хидратација, безмасна текстура за пријатен и свеж изглед.

760 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.