#URIAGE BEBE 1ER CU-ZN СПРЕЈ ЗА БЕБЕ

Спрејот е наменет за нега и заштита на иритирана кожа во делот на пеленската регија кај бебињата
• Има заштитно и регенеративно дејство
• Нежно ја штити и смирува нежната бебешка кожа

568 ден

Дополнителни информации

Пакување (ml, l)

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.