#URIAGE BEBE 1ER КРЕМА ЗА БАЊАЊЕ НА БЕБЕ

• Пенлива крема за бањање, која ја омекнува кожата,
• Нежно ја чисти и го штити хидролипидниот слој на кожата
• Кожата станува мека и свиленкаста
• Без сапуни, без парабени, хипоалергена

 

1,015 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Пакување (ml, l)

500ml

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.