URIAGE BEBE 1ER МАСЛО ЗА КАПЕЊЕ ЗА БЕБЕ

Наменето за чистење на лице, тело и глава кај доенчиња и бебиња
• Нежно пени, има пријатен мирис и ја чисти чувствителната детска кожа
• Го штити хидролипидниот филм
• Без сапуни, хипоалергено, за секојдневна употреба

928 ден

Дополнителни информации

Пакување (ml, l)

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.