#URIAGE BEBE 1ER ЗАШТИТНА КРЕМА ЗА БЕБЕ

• Крема наменнета за нега и заштита на пеленската регија
• Има заштитно и регенеративно дејство
• Нежно ја штити и смирува нежната бебешка кожа

496 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Пакување (ml, l)

100 мл

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.