URIAGE BÉBÉ 1ST COLD CREAM Крема

Бебињата и малите деца имаат особено кревка кожа, така што им треба малку дополнителна нега за да ја одржат мека и да се чувствуваат удобно. Cold Cream за деца Uriage е специјално создаден за да одговара на потребите на доенчињата, бидејќи делува како заштита од иритирачки надворешни фактори.

Кремот без маснотии и мириси може да се користи секојдневно и на лицето и на телото за да се одбрани од ветер, студена и тврда вода, бидејќи е наполнета со термална вода Uriage. Кремот ги содржи сите придобивки од смирувачката, заштитна вода на Uriage, која е богата со елементи во трагови и минерали.

432 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.