URIAGE BÉBÉ – 1ST LINIMENT Масло за масажа 500ml

Намалување на црвенилото и помага да се спречи нивното појавување.

Чисти
Неговата формула нежно ги елиминира нечистотиите.

Смирува
Збогатен со термална вода Uriage, ја смирува детската кожа уште од првото нанесување.

Заштитува
Збогатен со растителни масла, облогата создава заштитна и изолациона фолија на површината на кожата која го штити седиштето.

877 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.