#URIAGE БЕБЕ ХИДРАНТНО МЛЕКО

• Наменето за секојдневна нега на кожата
• За нормална, чувствителна и дехидрирана кожа
• Хидрира и ја регенерира кожата на бебињата

Со смирувачка термална вода, ова навлажнувачко млеко е од суштинско значење за враќање на удобноста на кожата што покажува знаци на сувост како резултат на триење на облеката на кожата и надворешната околина.

 

 

1,150 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Пакување (ml, l)

500ml

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.