URIAGE D.S. ЕМУЛЗИЈА ЗА ЛИЦЕ

За кожа подложна на иритации, црвенило и перутење.
• Ја одстранува нечистотијата, го намалува перутањето и црвенилото
• Смирува,хидрира и штити
• Антифунгалнодејство(Piroctone olamine)
• Без парабени, без парфеми, без сапуни , хипоалергени

720 ден

Дополнителни информации

Пакување (ml, l)

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.