URIAGE FLUID SPF15 КРЕМА ЗА КОЖА СО ПЕГИ И ФЛЕКИ

флуид SPF15, нега на кожа со пеги и флеки, ги коригира истите и спречува настанување на нови пеги и флеки

1,054 ден

Исчисти

Опис

Сите производи на Uriage se:
• Хипоалергени, без парабени, мириси и вештачки бои
• Дерматолошки и офталмолошки тестирани препарати

Дополнителни информации

Пакување (ml, l)

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.