URIAGE DS HAIR Балансирачки шампон против првут 200ml

Ја чисти косата, смирува и балансира. Ја одстранува нечистотијата, го намалува перутањето и црвенилото. Смирува,хидрира и штити. Антифунгално дејство (Piroctone olamine). Без парабени, без парфеми, без сапуни , хипоалергени

571 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.