URIAGE DS HAIR Благ балансирачки шампон 500ml

Овој шампон за прочистување и балансирање го смирува скалпот и дава чувство на удобност и свежина. Со свеж, пријатен мирис и мека, кремаста текстура на мус, ја остава косата свиленкаста и здрава.

Патентираната TLR2-Regul технологија во комбинација со Uriage термалната вода и Edelweiss делуваат специјално за смирување и заштита на скалпот.

981 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.