URIAGE DS ШАМПОН ПРОТИВ ПРВУТ И БЕЛИ ЛУШПИ ВО КОСАТА

Се употребува при присуствона првут и бели лушпи во косата.
• Го намалува црвенилото на кожата на главата, го намалува чешањето.
• За кожа подложна на иритации, црвенило и перутење.
• Ја одстранува нечистотијата, го намалува перутањето и црвенилото
• Смирува,хидрира и штити
• Антифунгалнодејство(Piroctone olamine)
• Без парабени, без парфеми, без сапуни

648 ден

Дополнителни информации

Пакување (ml, l)

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.