URIAGE DS Шампон против првут 200ml

Го отстранува првутот од косата, го чисти скалпот и го намалува чешањето.
• Oвозможува подобра превенција од појава на првут во косата.

590 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.