URIAGE EAU LIGHT КРЕМА ЗА НОРМАЛНА ДО КОМБИНИРАНА КОЖА СПФ20

EAU крема за лице на нормална кожа до комбинирана , 24 часовна хидратација,одлична база за шминка, содржи заштитен фактор спд 20

Сите производи на Uriage se:
• Хипоалергени, без парабени, мириси и вештачки бои
• Дерматолошки и офталмолошки тестирани препарати

892 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Пакување (ml, l)

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.