URIAGE EAU МИЦЕЛАРНА ВОДА ЗА ОСЕТЛИВА КОЖА

ја чисти кожата и ја отстранува шминката, содржи екстракт од кајсија, го враќа сјајот на кожата и ја смирува кожата

466 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Пакување (ml, l)

250 ml

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.