URIAGE EAU SILKY ЛОСИОН ЗА ТЕЛО

Нежен лосион за тело
• Масна и лесна текстура
• Пријатен мирис
• Не остава лепливи траги после нанесување на кожата

651 ден

Опис

Сите производи на Uriage se:
• Хипоалергени, без парабени, мириси и вештачки бои
• Дерматолошки и офталмолошки тестирани препарати

Дополнителни информации

Пакување (ml, l)

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.