URIAGE EAU TERMAL RICH КРЕМА ЗА ЛИЦЕ НА СУВА КОЖА СПФ 20

EAU крема за лице на сува кожа, го намалува чувството на затегнатост на кожата, содржи заштитен фактор спф 20

Сите производи на Uriage se:
• Хипоалергени, без парабени, мириси и вештачки бои
• Дерматолошки и офталмолошки тестирани препарати

892 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Пакување (ml, l)

40мл

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.