URIAGE EAU TERMАЛЕН СЕРУМ ЗА СУВА КОЖА

Длабоко ја хидрира кожата, има интензивно навлажнувачко дејство, се нанесува пред дневната крема.

976 ден

Исчисти

Опис

Сите производи на Uriage se:
• Хипоалергени, без парабени, мириси и вештачки бои
• Дерматолошки и офталмолошки тестирани препарати

Дополнителни информации

Пакување (ml, l)

30 мл

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.