URIAGE EAU ТЕРМАЛНА БОГАТА КРЕМА ЗА СУВО ЛИЦЕ

EAU крема за лице на сува кожа, го намалува чувството на затегнатост на кожата.

890 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Пакување (ml, l)

40мл

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.