URIAGE EAU TERMALNA КРЕМА ЗА ОКОЛУ ОЧИ

Наменета за сензитивна кожа околу очите,ја намалува појавата на дехидрирана кожа во пределот околу очите, ја намалува појавата на брчки и темни кругови околѕ очите, дава чувство на свежина.

Сите производи на Uriage se:
• Хипоалергени, без парабени, мириси и вештачки бои
• Дерматолошки и офталмолошки тестирани препарати

660 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Пакување (ml, l)

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.