URIAGE EAU TERMАЛНА ВОДА СПРЕЈ

ја хидрира и смирува кожата, ја фиксира шминката , ја зајакнува кожната бариера, штити од слободни радикали, изотонича, антиоксидационо дејство , богата со минерали и олигоелементи

472 ден

Исчисти

Опис

Сите производи на Uriage se:
• Хипоалергени, без парабени, мириси и вештачки бои
• Дерматолошки и офталмолошки тестирани препарати

Дополнителни информации

Пакување (ml, l)

150 мл

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.