URIAGE EAU THERMALE SILKY BODY LOTION Лосион за тело 500ml

Лосионот за тело од Uriage е свилен, течен и мазен кој веднаш се спојува со кожата за  интензивно да ја навлажнува, измазнува. Формулата е со шеа путер, хранлива состојка која ја навлажнува кожата и помага во обновувањето на нејзината природна заштитна бариера, и Uriage термална вода, чиста термална вода која ја смирува кожата и ги ублажува чувствата на непријатност.

  • Главни придобивки: обезбедува до 24 часа хидратација

999 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.