URIAGE GYN 8 ЗА ИНТИМНА ХИГИЕНАURIAGE GYN 8

За повремена интимна хигиена во случај на инфекција и чувство на непријатност, брзо го отстранува чувството на нелагодност, ја регулира Ph вредноста на интимната регија.

490 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Пакување (ml, l)

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.