URIAGE GYN PHY за секојдневна интимна хигиена

нежно ја чисти и негува слузокожа,ја одржува природната Ph вредностна интимната зона,физиолошки Ph, за секојдневна употреба

493 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Пакување (ml, l)

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.