#URIAGE HYSEAC 3-REGUL КРЕМ ЗА ЛИЦЕ 40мл

Комплетна нега на проблематична кожа
• Антиинфламаторно дејство
• Себорегулирачко дејство
• Кератолегураторно дејство
• Помага во отстранување на акни,комедони и зголемено лачење на себум , содржи 17% АHA

804 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.