URIAGE HYSÉAC BI STICK Коректор 3мл

Брз и лесен за употреба, HYSÉAC Bi-Stick е паметна двојна формула за нега на кожата благодарение на 2 комплементарни дејства. Третман што мора да го имате, земете насекаде за беспрекорна кожа. Се суши Хидро алкохолен лосион, збогатен со кератолитички и анти-себореични агенси, суши несовршености додека ја смирува кожата благодарение на Uriage Thermal Water. Сокривања Направен со прашоци со мек фокус, овој затемнет стап за корекција прикрива несовршености и носи дејства на смирување и прочистување благодарение на TLR2-Regul® сложениот и антибактериски агенс.

681 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.