URIAGE HYSEAC Дерматолошки гел за лице 150ml

Наменета за хигиена на масна кожа и кожа подложна на акни.Нежно чисти, смирува, навлажнува,има нежен мирис. Без парабени , без парфеми,безсапуни, хипоалергени,некомедогени

687 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.