URIAGE HYSEAC ПИЛИНГ МАСКА ЗА ЛИЦЕ

• Наменета за кожа со комедони
• Се користи еднаш до два пати неделно , со нежно движење на кожата
• Го апсорбира вишокот на себум и обезбедува мекост на кожата, матира.

Сет производи на Uriage se:
• Хипоалергени, без парабени, мириси и вештачки бои
• Дерматолошки и офталмолошки тестирани препарати

683 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Пакување (ml, l)

100 мл

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.