URIAGE HYSEAC ФЛУИД СПФ 30+ 40ml

Комплетна нега на проблематична кожа
• Содржи заштитен фактор 30+
• Антиинфламаторно дејство
• Себорегулирачко дејство
• Кератолегураторно дејство
• Помага во отстранување на акни,комедони и зголемено лачење на себум

926 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.