URIAGE HYSÉAC Флуид SPF50 50ml

HYSÉAC Fluid SPF50+ комбинира ефикасна заштита од сонце и својства специјално прилагодени за комбинирана до мрсна кожа. Нуди заштита од UVA-UVB со многу високи перформанси благодарение на новиот високо ефективен комплекс за филтрирање без октокрилен. Неговата текстура е нелеплива

885 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.