URIAGE HYSEAC Huile Purifiante Масло за чистење и отстранување на шминка за масна кожа 100мл

URIAGE Hyseac Huile Purifiante – Масло за чистење и отстранување на шминка за масна кожа

Првиот чекор за мека, смирена и прочистена кожа. Комбинација од масло од црно семе и деривати на јаболкова киселина нешно ја отстранува шминката и нечистотиите од кожата.

Не остава масен сјај . Тестирано на кожа склона кон создавање акни. Некомедоген. Не содржи вода.

100мл

637 ден

Опис

од Hyseac линијата за акни и митесери.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.