URIAGE HYSEAC ПРОЧИСТУВАЧКА МАСКА

Прочистувачка маска за лице наменета за кожа со акни, нежно го чисти лицето и ја враќа свежината на кожата.

686 ден

Исчисти

Опис

Сите производи на Uriage se:
• Хипоалергени, без парабени, мириси и вештачки бои
• Дерматолошки и офталмолошки тестирани препарати

Дополнителни информации

Пакување (ml, l)

50 мл

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.