URIAGE HYSEAC СЕРУМ ЗА МРСНА КОЖА

Hyseac Серум – содржи 6% AHA овошни киселини, намалува флеки и матира.

Концентрат од моќни дерматолошки активни супстанции за неправилности на мрсна кожа.

Резултатите се видливи по 7 дена.

Ден по ден кожата е обновена и сјајна.

40мл

794 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.