URIAGE HYSEAC SOS ПАСТА ЗА АКНИ

Наменета за третирање на локализирани акни на лице и тело. Се нанесува навечер, ги суши акните во рок од 24 часа

721 ден

Опис

Сите производи на Uriage se:
• Хипоалергени, без парабени, мириси и вештачки бои
• Дерматолошки и офталмолошки тестирани препарати

Дополнителни информации

Пакување (mg, g, kg)

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.