URIAGE HYSEAC ТОНИК ЗА МРСНА КОЖА

Кожата е сјајна и чиста без неправилности. Заедно со трите компоненти микро-ексфолирачките киселини (гликолна , јаболкова и млечна киселина). Овој тонер ги затегнува порите и ја обновува текстурата на кожата. Кожата е убава, со чист и свеж тен.

Овој производ содржи 3% AHA овошни киселини, освежува и матира.

Пред изложување на сонце користете препарати со заштитен фактор.

250мл

 

755 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.