URIAGE KERATOSAN 30 ЕМУЛЗИЈА ЗА ГРУБА ИСПУКАНА КОЖА

Кератолитичко дејство
• Содржи 30% уреа
• За груба и испукана кожа на телото

572 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Пакување (ml, l)

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.