URIAGE КОНЦЕНТРИРАН СЕРУМ ЗА КОЖА СО ПЕГИ И ФЛЕКИ

локално третирање на пеги на кожа на лице и тело, со континуирана употреба ги коригира постечките локализирани пеги

Сите производи на Uriage se:
• Хипоалергени, без парабени, мириси и вештачки бои
• Дерматолошки и офталмолошки тестирани препарати

1,188 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Пакување (ml, l)

15ml

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.