URIAGE LAVANTE КРЕМА ЗА БАЊАЊЕ

• Нежно ја чисти и хидрира кожата на телото
• Ја храни и заштитува кожата
• Содржи 1/3 крема

Сите производи на Uriage se:
• Хипоалергени, без парабени, мириси и вештачки бои
• Дерматолошки и офталмолошки тестирани препарати

598 ден1,016 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Пакување (ml, l)

200 мл, 500ml

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.