URIAGE ПЕНА ЗА ЛИЦЕ

нежно ја чисти и негува кожата на лицето , ја отстарнува шминката,  секојдневно може да се употреба и  ја прави кожата мека и нежна

828 ден

Исчисти

Опис

Сите производи на Uriage se:
• Хипоалергени, без парабени, мириси и вештачки бои
• Дерматолошки и офталмолошки тестирани препарати

Дополнителни информации

Пакување (ml, l)

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.