URIAGE PRURICED ГЕЛ ПРОТИВ ЧЕШАЊЕ

Брзо го смирува чешањето пецкањето или иритацијата на кожата
• Содржи Kalamin 8%
• против чешање

523 ден

Исчисти

Опис

Сите производи на Uriage se:
• Хипоалергени, без парабени, мириси и вештачки бои
• Дерматолошки и офталмолошки тестирани препарати

Дополнителни информации

Пакување (ml, l)

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.