#URIAGE ROLL-ON 3 AКТИВ 1+ 1 ГРАТИС

спречува прекумерно потење и создавање на непријатни мириси, 24 часовна ефикасност, не остава бели и жолти траги на облеката

 

50мл

735 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.