URIAGE СПФ15 КРЕМА ЗА РАЦЕ ЗА КОЖА СО ПЕГИ И ФЛЕКИ

Флуид SPF15, нега на кожа со пеги и флеки, ги корeгира истите и спречува настанување на нови пеги и флеки на рацете

Сите производи на Uriage se:
• Хипоалергени, без парабени, мириси и вештачки бои
• Дерматолошки и офталмолошки тестирани препарати

1,102 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Пакување (ml, l)

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.