URIAGE ТЕРМАЛНА МИЦЕЛАРНА ВОДА ЗА ОСЕТЛИВА И ИРИТИРАНА КОЖА

ја чисти кожата и ја отстранува шминката, ја смирува кожата

492 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Пакување (ml, l)

250 ml

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.