URIAGE ТЕРМАЛНА МИЦЕЛАРНА ВОДА ЗА НОРМАЛНА КОЖА

ја чисти кожата и ја отстранува шминката, содржи екстракт од брусница, го враќа сјајот на кожата

492 ден

Исчисти

Опис

за чистење на кожа, без измивање

Сите производи на Uriage se:
• Хипоалергени, без парабени, мириси и вештачки бои
• Дерматолошки и офталмолошки тестирани препарати

Дополнителни информации

Пакување (ml, l)

250 ml

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.